Hakkımızda

Kurumsal bilgi teknolojileri konusunda 1993 yılından bu yana dünya standartlarında hizmet veren MHT Elektronik Tasarım ve Ticaret Anonim Şirketi, kalite, müşteri ve çalışan mutluluğu ile çağdaşlığı ön planda tutan yaklaşımı ile sektörde tanınan bir Ulusal marka olmuştur.

Ağırlıklı olarak bilgi ve iletişim sistemlerinin projelendirilmesi, entegrasyonu ve devreye alınması konusunda faaliyet gösteren MHT, projelendirip devreye aldığı sistemlerin bakım ve teknik destek hizmetlerinin yanısıra işletme servisleri de sunmaktadır.

MHT, standart Bilgi ve İletişim sistemlerinin yanısıra, Havaalanı, Otel, Akıllı Bina Sistemleri ve Karayolu otomasyon sistemleri gibi özel sistemler konusunda da çözümler sunmaktadır. Firmamız, başta İstanbul Atatürk Havalimanı Yeni Dış Hatlar Terminali olmak üzere,  yurt içi ve yurt dışında önemli Havalimanlarının projelendirme, danışmanlık ve taahhütünü başarıyla gerçekleştirmiştir. Ülkemizdeki tanınmış otellerin pek çoğunun otomasyon ve interaktif sistemleri MHT tarafından gerçekleştirilmiştir.

Yakın zamanda kendi ürünleriyle pazarda yer almak hedefiyle hareket eden Firmamız oluşturduğu yazılım ekibiyle, ar-ge ve tasarım faaliyetlerini de sürdürmektedir.

Firmamız, yüksek rekabet gücü ve müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışını, ölçülebilen ve sürekli geliştirilebilen bir kalite sistemi anlayışı içerisinde  ISO9001 Kalite Güvence Sertifikası ile belgelemiştir.

Amacımız bilgi teknolojileri konusunda Uluslararası bir marka olmaktır.

Kalite Politikamız

MHT Elektronik, “müşteri memnuniyetini” hedef alarak; kârlı ürün, proje ve hizmetler sunmayı amaçlamaktadır. Bu hedefleri gerçekleştirmek için oluşturulan Kalite Yönetim Sistemi:

Şirket ve personel verimliliği,

Personel memnuniyeti,

Yürürlükteki yasal şartlara, ulusal ve uluslararası yükümlülüklere uygunluğu sağlamaktadır.

MHT Elektronik Yönetimi; Kalite Yönetim Sistemini etkileyen iç ve dış konuları belirlemiş ve bu doğrultuda sistem risklerini tanımlayarak önleyici aksiyonlar gerçekleştirmiştir. Böylece Kalite Yönetim Sistemi’ nin etkin ve amaçlanan hedefler doğrultusunda uygulanmasını, sürekliliğini ve gelişimini yönlendirmekte, cesaretlendirmekte ve takip etmektedir. Tüm şirket çalışanları Kalite Yönetim Sisteminin tam olarak benimsenmesi, uygulanması ve sistemin sürekli iyileştirilmesi için yönetime geri dönüşün sağlanmasından sorumludur.